Bershka Beyoğlu mağazası

bershka

Bershka’da ki neredeyse bütün ürünlere bayılıyorum. Mağazalarında hiç sıkılmadan saatlerce dolaşabilirim. Bir sürü şey giyinip çıkartabilirim. Belli ki satış stratejileri bakımından lokasyonun öneminin farkında olan yöneticileri var. Beyoğlu’ndaki mağazası da Cevahir’deki gibi inanılmaz trafik olan bir konumda… Bize sadece her gittiğimiz yerde karşımıza çıkan bu mağazaları ziyaret etmek kalıyor.

foto kaynak : salir.com

Cumartesi günleri Beşiktaş pazarına gidilir…

besiktas-pazari

İstanbul’da bazı günler belirli yerlerde olmak gerekir. Cumartesi günü  de mutlaka Beşiktaş’a gitmenizi tavsiye ederim. Cumartesi pazarı Beşiktaş pazarında t-shirt’ten iç çamaşırına kadar kesenize uygun birçok şey bulacaksınız…

besiktas-pazari21

Uygun alışverişin tadına varacaksınız..Hem de yine H&M, Bershka, Stradivarius, Zara,Primark gibi markaların ürünleri…

Üstünde yüz baskıları olan t-shirtler çok moda

Bu sezon alabildiğiniz kadar düz t-shirt alın her rengi her baskısı çok ama çok moda. Eteklerin, şortların ve pantalonların üzerinde kullanabileceğiniz bu t-shirtlerin en moda olanlarıysa üzerinde yüzler ve çizgi film karakterleri olanlar. Mango, Zara ve Bershka‘da çok fazla bu tarz t-shirt bulabilirsiniz. Paris Hilton, Chloe Sevigny ve Rachel Bilson bu modayı takip eden ünlüler arasında yer alıyor.

baskılı t-shirt

Oysho ve Bershka’dan T-Shirt alın

Aksesuarınız ve ayakkabınız ne olursa olsun baskılı şık bir t-shirtle havanızın ne derece değişceğine siz bile inanamayacaksınız. Oysho‘daki pijama üstlerini çok rhat t-shirt olarak da giyebilirsiniz. Snoopy ve Hello Kitty baskılı olanlar inanılmaz sevimli. Bershka‘da Mickey Mouse basklı t-shirtler size çok yakışacak.

oysho2

oysho